wtorek, 12 października 2010

jak zarobic pieniądze przez internet

Wiele osób sceptycznie podchodzi do możliwości zarabiania pieniędzy nie wychodząc w ogóle z domu. Węszą tutaj jakiś spisek, którego tak naprawdę oczywiście nie ma. Dla bardzo dużej części społeczeństwa zarabianie w internecie stało się ciekawą formą na zdobycie dodatkowego zarobku, często nie tak małego, jak to mogłoby się niektórym sceptykom wydawać. Rzecz jasna wszystko w tym przypadku zależy w głównej mierze od nas samych. Od tego, czy będziemy mieli chęci, by pracować i czy ta praca będzie traktowana przez nas naprawdę poważnie. Ciekawą opcją zarobku są różnego rodzaju programy partnerskie udostępniane nam przez wiele większych firm. Co będzie nam potrzebne do wzięcia udziału w takim programie? W większości przypadków dobrze jest mieć stronę internetową. Jak zarobic pieniadze przez internet oprócz programów partnerskich? Opcji jest naprawdę sporo. Kiedy nasza strona stanie się rozpoznawalna, czego oczywiście wszystkim życzę, na pewno uderzyć można rozpoczęcie oferowania powierzchni reklamowej na niej. Zawsze to dodatkowa gotówka. Nie jest to oczywiście jedyny sposób, dzięki któremu powiększyć będziecie mogli zasobność własnego portfela. Wszystkiego Wam jednak na tacy podać nie mogę.

piątek, 8 października 2010

Miłość czy nie nienawiść


Kochani moi tak łatwo jest kogoś zranić a później nie jest tą osobę łatwo przeprosić. Dla nas jest to proste ,że łatwiej się kocha niż nienawidzi, chociaż dla niektórych to jest tak,że wolą czasem nienawidzić niż kochać. Z tym tematem często się spotykam. Pada wtedy pytanie; Dlaczego ja Cię tak bardzo nienawidzę, nie znoszę Twojego widoku?Życie niestety nie jest takie proste dla nas i przynosi nam wiele szkód i stajemy się wobec nich całkowicie bezradni. Przeszkody są od tego aby czasem je pokonać nawet w momentach, które są dla nas ciężkie ale nie należy się poddawać tylko walczyć do końca.Osobiście uważam,że lepiej jest nie nastawiać się do osoby z góry negatywnie. Zawsze warto dać jej szansę, a jak z niej nie skorzysta dana osoba to albo się ją skreśli lub będziemy walczyć o jej względy do końca.Nie jest powiedziane ,że musimy, ale czasem tak bywa,że ta góra w postaci nienawiści i miłości nie jest łatwa do pokonania.Może czasem pokonać warto jest pokonać w sobie ten strach.Pewnie się zastanawiacie czytając co jest lepiej zrobić żyć w zgodzie, znaczy kochać czy nienawidzić? Ja znam odpowiedź na to pytanie.
Jestem ciekawa czy według was lepiej jest kogoś nienawidzić czy lepiej żyć sobie w zgodzie?

Odpowiedź na pytania, 1/ Jaki jest sens życia ludzkiego? 2/ Po co żyjemy? 3/ Co jest po śmierci?

1. Sens - jest tożsamy z celem. Działanie zmierzające ku celowi - jest działaniem sensownym, a wiec i tak samo w życiu:

- nadajemy sens swojemu życiu - dążąc do jakiegoś celu (lub ten cel wyznaczając)

- nadajemy sens rzeczywistości wokół - w ten sam sposób

- życie posiada tyle celów ile jest różnych istot i czynników działających


2. Po co żyjemy? - Pytanie jest tak samo zbędne jakby np. martwy człowiek zapytał:, po co nie żyje?

Odpowiedzią jest samo życie.

3. Co jest po śmierci?

Ok, co jest po śmierci mrówki? Co się dzieje z mrowiskiem? Żyje ono nadal, swoim zyciem. Po śmierci wiele rzeczy jest...
Pascal błędnie uważał idąc tokiem myślenia, ze człowiek to jakaś wyróżnioną forma w całym uniwersum, - pisał " przybyliśmy z nicości i zmierzamy do nicości"

W ten sposób naszą genezę nieświadomie porównał do czegoś nadnaturalnego czyniąc z nas prawie Bogów.

JA uważam, ze z "pustki" się nagle nie pojawiliśmy, rzeczywistość ma cechy kontinuum - jedna forma rodzi się ewoluuje dając początek innej itp. Tak samo nie zmierzamy do pustki - jesteśmy podstawą tworzenia się czegoś nowego nieznanego.

czwartek, 7 października 2010

Pocałunki

Dla tych, którzy boją się pierwszego pocałunku, a także dla tych, co chcieliby wypróbować coś nowego w całowaniu lub dowiedzieć się paru ciekawych rzeczy na ten temat, chyba że już wszystko mają przerobione i sprawdzone ;) 

Jak całujemy?
Dawanie buziaków to poważne zajęcie :). Jeden niewinny pocałunek angażuje zmysły, dotyku, smaku, powonienia. Każdy z nich może być źródłem całkiem miłych doznań. Co kogo kręci? Chłopcy są wzrokowcami i dlatego dają buzi z otwartymi oczami. Patrzenie na partnerkę zwiększa ich pożądanie.
Dziewczyny zwykle całują z zamkniętymi oczami, bo w ten sposób silniej odczuwają przyjemność. 

Nie wiesz, że potrafisz..
Nigdy nie całowałaś się z żadnym chłopakiem i boisz się, że to się nie uda? To naprawdę nic trudnego :) Daj Buziaka! Wystarczy, że zamkniesz oczy, zapomnisz o całym świecie...i gotowe. Nie przejmuj się, że to twój pierwszy raz i nie masz doświadczenia. Całowania nie można się nauczyć w żadnej szkole. To musi być spontaniczne. Jeżeli spróbujesz to instynkt sam będzie ci podpowiadał co masz robić z językiem, bo on odgrywa tutaj główną rolę ;) Nie istnieją też zasady idealnego pocałunku. Każdy pocałunek jest inny i niepowtarzalny. Dlatego nie myśl o tym. Nie zastanawiaj się zbyt długo, tylko zrób to naprawdę spontanicznie. Zobaczysz, że to nic strasznego. Tak naprawdę najbardziej się liczy, z kim się będziesz całować :). Przecież słodki buziak to świetny sposób, żeby pokazać chłopakowi, jak bardzo ci na nim zależy. A piszą, że namiętne pocałunki wydłużają życie nawet o 5 lat! 

Komu całusa? 
Pocałunek może być naprawdę magicznym przeżyciem pod warunkiem, że dasz buziaka odpowiedniemu chłopakowi! ZNAKI ROZPOZNAWCZE: Czy jest w twoim życiu koleś, na widok, którego uginają ci się nogi i serce wali jak szalone? Zanudzasz kumpele opowieściami o tym, jaki on jest wspaniały i bez przerwy o nim myślisz? Jeśli na dodatek chodzisz z tym chłopakiem i jemu zależy bardzo na tobie, to masz idealnego kandydata do pocałunku :). On na pewno nie będzie robił głupich uwag, gdy powiesz mu, że nigdy się nie całowałaś. Raczej doceni, że jest pierwszym chłopakiem, którego chcesz pocałować :). 

Cała happy 
Dawanie buziaków pobudza twój mózg do wytwarzania hormonów szczęścia i od razu poprawia humorek. OGÓLNE PORUSZENIE: W czasie pocałunku szybciej oddychasz, bicie twojego serca przyspiesza, a krew krąży z większą prędkością i lepiej dotlenia mózg. Kiedy dajesz całusa, cały twój organizm dostaje totalnego powera :). Poza tym naukowcy udowodnili, że całowanie jest bardzo zdrowe. Poprawia krążenie krwi i przyspiesza przemianę materii. Namiętny całus wprawia w ruch aż 29 mięśni twarzy, spalając przy tym kilkanaście kalorii. Kiedy całujesz, stajesz się szczęśliwsza, zdrowsza i chudsza. Czy może być coś lepszego :) ?!

Całuśne wskazówki
Idealny pocałunek nie istnieje, jak wspominałam wcześniej. I bardzo dobrze! Bo ile ludzi na Ziemi, tyle rodzajów pocałunków. Każdy ma swój niepowtarzalny patent na supercałusa. Ale istnieją uniwersalne zasady, które warto poznać. KILKA TRIKÓW :) W czasie pocałunku porozumiewasz się ze swoim partnerem za pomocą ust i języka. To bardzo was do siebie zbliża. Co możesz zrobić, żeby było jeszcze fajniej? Lekko muskaj jego wargi albo przesuwaj koniec swojego języka po ich brzegach. Usta są bardzo unerwione i reagują nawet na najsubtelniejsze bodźce. Dlatego obejmij swoimi ustami usta chłopaka i łaskocz jego wargi końcem języka. W ten sposób może również całować cię chłopak. 

Odlotowe buziaki
Możesz się całować na tysiąc sposobów. Wszystko zależy od tego, jak bardzo jesteś blisko ze swoim chłopakiem i ile masz fantazji... RODZAJE CAŁUSÓW Jeśli jesteś bardzo spięta, postaw na prosty pocałunek, czyli taki, w którym usta partnerów delikatnie się ze sobą stykają, ale pozostają zamknięte. Kiedy się wyluzujesz i nabierzesz większego doświadczenia, możesz spróbować buziaka z języczkiem, czyli tak zwanego francuskiego pocałunku. Żeby twoje buziaki nie były zbyt poważne, spróbuj się całować z buzią pełną landrynek ;)! Pamiętaj, że zmysłowe całusy nie muszą być dawane koniecznie w usta. Możesz się zamienić w wampira i całować lub lekko podgryzać swojego ukochanego w szyję albo delikatnie muskać jego powieki, całować go w brodę, czoło, dłonie wewnętrzne lub przygryzać leciutko lizać jego płatki uszu. Zaskakuj swojego chłopaka nietypowymi buziakami, pewnie mu się to bardzo spodoba :).

środa, 6 października 2010

12 kroków w zwalczaniu nieśmiałości!!!!

1. Przyznaj się przed sobą i przed innymi, że jesteś nieśmiała/y.
2. Weź pod lupę swoją nieśmiałość. W jakich sytuacjach jesteś najbardziej onieśmielona/y?
3. Stosuj metodę małych kroczków. Nie zakładaj, że szybko pozbędziesz się nieśmiałości.
4. Zapytaj przypadkowego przechodnia o godzinę, zacznij rozmowę z sąsiadką, której nie znasz, zapytaj o wiek psa, z którym twój czworonożny pupil zaprzyjaźnił się w parku.
5. Zaakceptuj siebie taką/takim jaką/jakim jesteś. Zrób listę swoich zalet i wad. Pomyśl, że nie ma ludzi bez wad.
6. Spisz swoje marzenia i pomyśl, jak możesz je zrealizować.
7. Jako osoba nieśmiała wolisz zapewne sytuacje, kiedy ty słuchasz, a inni mówią. Najpierw słuchaj, a dopiero potem mów. Uśmiechnij się, postaraj się obniżyć głos, oddychaj głęboko i powoli. Nabieraj powietrze nosem i wypuszczaj ustami. Mów na wydechu.
8. Prowadź dziennik, w którym będziesz spisywał/a swoje sukcesy i porażki, pojawiające się podczas kolejnych rund walki z nieśmiałością.
9. Rozwijaj pasje i zainteresowania. One mogą być źródłem przyjemności, poprawią twoje samopoczucie i dodadzą ci pewności siebie.
10. Wypracuj swoje metody walki z tremą.
11. Dokonuj zmian w swoim życiu. Nieśmiałość niech pozostanie w starym twoim wcieleniu.
12. Nie poddawaj się nawet wtedy, gdy nie jedną rundę w tej walce przegrasz

wtorek, 5 października 2010

Czy Bóg istnieje ?

Powiem brutalnie: nie jest to najgorsza forma rozczarowania do wiary, jaka może człowieka wierzącego spotkać. Pomyśl o życiu całym przeżytym w przeświadczeniu, że ono samo w sobie nieważne - że jest jedynie wstępem do czegoś, co będzie trwać wiecznie: niech człowieka owego najdą podobne Twoim refleksje wtedy - gdy jego samego dotknie choroba ciężka, śmiertelna i równie przecież niesprawiedliwa...

Co wtedy? Zachować wiarę czy porzucić ją? Jeśli porzucić - tak czy owak pozostanie poczucie, że nie temu, co istotne życie się poświęciło: nie życiu samemu a złudzie. Tyle, że czasu już mało - a i człowiek ów nieprzygotowany kompletnie do myśli o śmierci, jako takiej:, jeśli się wiarę utraciło wcześniej, był przecież czas zrozumieć nieuchronność przemijania i jakoś się jest na swój własny kres przygotowanym.

A przecież niełatwe jest pogodzić się z owa skończonością siebie samego - niełatwo nawet wtedy, gdy czasu na to wiele. Niełatwe, ale możliwe - i potem już jakiś spokój jest:, co jednak z tym, któremu i czasu zabraknie, i przykro musi myśleć o życiu mylnie przeżytym, bo wierzył?

Cóż, jeśli niesprawiedliwość choroby Twojej matki tak Twoja wiara wstrząsnęła (a choroby sprawiedliwe nie bywają) - i Ciebie spotka przecież kiedyś ta ostatnia choroba...

Pozdrawiam i życzę przetrwania - nie utraty wiary, to chyba przetrwać nietrudno, lecz owego strasznego okresu, gdy ktoś bliski umiera w cierpieniu.

poniedziałek, 4 października 2010

W czym tkwi sekret szczęścia?

Odpowiedź jest w tobie! Wszystko zaczyna się od ciebie i jak się czujesz z sobą. Szczęśliwy jesteś a więcej szczęścia znajdziesz na zewnątrz.  Szczęście jest ulotne.  Co to jest szczęście po prostu sposób oglądania siebie. Dobry początek dnia, masz wszystko, czego potrzeba do pełni szczęścia. Powiedz sobie, że każdy dzień będzie ten szczęśliwy. Spójrz w lustro i uśmiechnij się do siebie i wszystkich innych każdego dnia. Szczęście jest tuż, tuż przed tobą, tylko wyciągnąć rękę :)
Zaakceptuj prawdę ona nie jest przeciwko wam.

Poznaj prawdziwego Boga.

Nie wierz w plotki.

Idź za głosem serca.

Żyj zdrowo.

Nie wykorzystuj innych dla zysku.

To tylko niektóre tajniki dobrego życia.

niedziela, 3 października 2010

Czy uważacie, że Michael Jackson to najsłynniejszy człowiek na świecie?

Michael był Legendą.
To On zrewolucjonizował muzykę, teledyski. To dzięki Niemu "telewizja dla białych" MTV zaczęła puszczać czarnych muzyków. Zniszczył barierę dzielącą białych i czarnych.
Każdy, kto znał się na muzyce szanował Michaela Jacksona.
Jego Thriller od wielu lat jest płytą wszech czasów.
Michael Jackson był gościem prezydentów. Miał ogromny wpływ na kulturę i na modę.
Był również, a może przede wszystkim dobrym człowiekiem.
Taka sprzeczność miedzy tym, kim był na scenie a wrażliwym pełnym szczerości chłopcem, jakim był prywatnie prowokowała media do wyśmiewania się z Niego i wymyślania coraz to dziwniejszych historii.
Dla mnie Michael Jackson był bohaterem. Był odważny i wytrwały, nigdy się nie ugiął pod tym ciężarem, jakim była Jego sława. Mimo bólu, jaki wielokrotnie Mu zadawano pozostał tym samym wiecznie uśmiechniętym Michaelem, jakim zawsze będzie w sercach fanów...

A może uważacie, że najsłynniejszym człowiekiem jest Adolf Hitler??

sobota, 2 października 2010

Astronauta misji Apollo 14 o kosmitach: oni istnieją!

Kosmici kontaktowali się z nami wiele razy jednak rządy ukrywały tę prawdę od ponad 60-ciu lat - twierdzi człowiek, który jako szósty postawił swoją nogę na księżycowym piasku.

Astronauta misji Apollo 14 dr Edgar Mitchell twierdzi, że jest mu wiadome, iż podczas kariery w NASA występowały liczne przypadki wizyt UFO na naszej planecie.

Dr Mitchell mający dziś 77 lat, podczas wywiadu radiowego powiedział, że ludzie z agencji kosmicznej mający kontakt z kosmitami twierdzą, że wyglądają oni "jak mali ludzie, którzy wyglądają dla nas strasznie".

Oznacza to, że najpopularniejszy obraz kosmity - a więc postaci przypominającej człowieka o chudym ciele barwy szarej i dużej głowie, może być jak najbardziej prawdziwy.

Nasza technologia jest daleko za technologią obcych stąd m.in. niemożliwość ich zatrzymania do badań.

Dr Mitchell wraz z dowodzącym misją Apollo 14 Alanem Shepardem, podczas misji w 1971 roku, nagrali najdłuższy spacer księżycowy, trwający dziewięć godzin i 17-cie minut. Twierdzi, że misja była obserwowana przez obcych, czego dowodem są niektóre fragmenty nagrań.

Dr Mitchell, który jest inżynierem astronautyki i doktorem nauk w szkole Aeronautyki i Astronautyki twierdzi, że katastrofa, do której doszło w Roswell była prawdziwa... A podobnych katastrof wydarzyło się na naszej planecie o wiele więcej..

NASA oficjalnie wypowiada się krytycznie o wypowiedziach Mitchella:
"NASA nie zajmuje się śledzeniem UFO. NASA nie angażuje się w żadną formę ukrywania faktu istnienia kosmitów na tej planecie i gdziekolwiek we Wszechświecie. Dr Mitchell jest wielkim Amerykanem jednakże nie podzielamy jego opinii w tej kwestii."

piątek, 1 października 2010

Jaki jest najlepszy sposób na zrzucenie kilku kilo???

Jedz mniej, zrezygnuj ze słodyczy najlepiej, a zastąp je owocami, warzywami, nie jedz kolacji, najlepiej po godz. 18 nie jedz, pij dużo wody niegazowanej, wieczorem jakiś ruch ćwiczenia biegi
Tenis, squash, sztuki walki, nawet jeżdżenie na rowerze- przede wszystkim dużo sportu, znajdź taki, który polubisz. Zyskasz pozytywne nastawienie do świata(podczas uprawiania sportu produkowane są endorfiny) i stracisz na wadze.